Zabezpieczenia okienne, okucia, szyldy, zamki

Zabezpieczenia okienne, okucia, szyldy i zamki
Zabezpieczenia okienne

Zabezpieczenia okienne

Jednym z najczęstszych sposobów włamań do mieszkań czy domów jest inwazyjne włamanie przez okno. Okna to niestety najsłabsze punkty zabezpieczające niemalże każdego budynku dlatego też zachęcamy do zapoznania się z rozwiązaniami jakie Ci proponujemy aby zwiększyć bezpieczeństwo Twojego domu.

więcej…

Okucia i szyldy

Okucia i szyldy antywłamaniowe

Na rynku wiele firm oferuje szyldy antywłamaniowe i my również. Tym razem chcemy jednak przedstawić Ci całkowicie nowe rozwiązanie które nie tylko chroni Twoją wkładkę
przed rozwierceniem czy wyłamaniem ale również przed zaklejeniem zamka! Ta innowacyjna metoda ochrony wkładki sprawi, że żaden złośliwy sąsiad czy dzieci sąsiada nie zakleją Ci już zamka lub nie zapchają go np. zapałką.

więcej…

ikona zamki nawierchniowe

Zamki nawierzchniowe – dodatkowe

Niektóre drzwi w wyposażeniu standardowym posiadają tylko jeden zamek centralny, który jest ryglowany za pomocą klucza zarówno od strony zewnętrznej jak i wewnętrznej. Takie rozwiązanie nie jest ani bezpieczne ani praktyczne. Pewnie nie raz przyszłaś do domu zamknęłaś drzwi od środka i zostawiłaś włożony klucz…? Za godzinę wrócił mąż chciał wejść do domu ale niestety nie mógł bo klucz włożony od wewnątrz skutecznie mu to uniemożliwił. Jeśli więc chciałbyś ułatwić sobie życie a przede wszystkim żyć bezpieczniej zapoznaj się z rozwiązaniami jakie Ci proponujemy.

więcej…