Mocowania systemu OneSystem

Mocowania systemu OneSystem

Każde drzwi spełniają swoje specyficzne zadanie w budynku – czy to w zamkniętych drzwiach zewnętrznych, prostych drzwiach wewnętrznych, czy w drogach ewakuacyjnych i ratunkowych.

OneSystem standardowe zamki z ASSA ABLOY są częścią nowego programu Blokada OneSystem. Podczas prac rozwojowych firma ASSA ABLOY kładła szczególny nacisk na elastycznie rozszerzalne lub zamienne zamki i systemy. Dlatego standardowy obiekt OneSystem i standardowe zamki paniczne są kompatybilne ze sobą i mogą być powszechnie stosowane. Z OneSystem standardowe drzwi w krótkim czasie można przekształcić drzwi ewakuacyjne z funkcją paniki.
Identyczne wymiary obudowy zamka zapewniają dużą elastyczność

Tajemnicą tej wielkiej elastyczności jest specjalna konstrukcja mieszkaniowa. Aby użyć zmiennej systemowej, przypadki zablokować obiekt i paniki zamki są tak podobne, jak to możliwe: Przedmiot i paniki warianty przypadkach zamka oraz ich odpowiedniki każdy ma identyczne wymiary zewnętrzne dalej. Oznacza to, że zamki wpuszczane można wymieniać z niewielkim wysiłkiem, a tym samym poprawić funkcjonowanie. Wszystkie są dostępne jako ramy rurowe i wersje pełne liści, jak również drzwi jedno- i dwuskrzydłowe. Każdy z zamków z lewej i prawej strony, ze standardowym obiektu blokuje sprawa bez użycia narzędzi mogą zostać zniesione. Tłumienie plastikowych wkładek w pułapkach zwiększa komfort akustyczny. Unikalny zatrzask z geometrią anty-manipulacyjną stosowaną we wszystkich standardowych zamkach zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa.