e-Cliq

Cliq GO

Cliq Go to idealne rozwiązanie nie tylko dla małych firm ale także dla użytkowników prywatnych (mieszkania, domy). System ten posiada całkowicie elektroniczny system blokowania który współpracuje z mechaniką precyzyjną znajdującą się we wnętrzu wkładki.

Zarządzaj swoim bezpieczeństwem poprzez aplikację

Dzięki aplkacji moblinej Cliq Go, użytkownicy mogą zarządzać dostępami w swoim systemie poprzez dostęp do chmury. Assa Abloy nieustannie rozwija dostępne oprogramowanie aby jak najlepiej dopasować się do użytkownika systemu. Aplikacje mają na celu zminimalizowanie czasu potrzebnego do wykonania zmian w systemie np. dodanie lub odebranie uprawnień.
Aplikacja Cliq Go jest intuicyjna w obsłudze i można ją zainstalować w telefonie, tablecie czy komputerze. Dzięki temu rozwiązaniu systemem zarządzać możesz praktycznie z każdego miejsca na świecie.

Jak to działa?

schemat Cliq Go

Szybki montaż, wysokie bezpieczeństwo i łatwość obsługi

Wkładki elektroniczne Cliq Go montuje się tradycyjnie tak jak każdą zwykłą wkładkę mechaniczną. System Cliq Go nie wymaga okablowania. Zasilanie znajduje się w kluczu a przekazanie energii z klucza do wkładki odbywa się poprzez styk kontaktowy który uaktywnia się po włożeniu klucza. Cliq Go posiada jeszcze jedną ważną zaletę – wysoką odporność na warunki atmosferyczne co pozwala na zastosowanie wkładek zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Budowa wkładki:

budowa wkladki e-cliq

Rodzaje zamknięć:

Cliq wkldaka klucz

wkładka klucz / klucz

Cliq wkldaka  klucz galka

wkładka klucz / gałka

Cliq polwkladka

półwkładka

Cliq wkldaka klucz klucz z rozeta

wkładka klucz / klucz z rozetą przeciwpyłową

linia bg
cliq kludka

kłódka z rozetą przeciwpyłową lub bez

cylinder z gwintem

zamek z gwintem np. do skrzynki na listy

cylinder dodatkowy

cylindry specjalne, meblowe i dodatkowe

klucze e-cliq

klucze użytkownika specjalnego przeznaczenia

Cliq Go live