Klucze

zamki elektroniczne IKON klucze

Klucze VERSO CLIQ

Klucz elektroniczny VERSO CLIQ jest najnowocześniejszym kluczem zastosowanym w kontroli dostępu.
W elektronicznej kontroli dostępu VERSO CLIQ nowością jest umieszczenie baterii w kluczu. Największą zaletą tego rozwiązania jest możliwość zastosowania zamka elektronicznego na zewnątrz, może być narażony na niskie i wysokie temperatury. Klucz elektroniczny VERSO CLIQ można zaprogramować na dany czas np. na okres 3 miesięcy, po tym terminie klucz straci ważność (nie będzie otwierał drzwi) ale jest możliwość ponownego zaprogramowania klucza elektronicznego z innymi uprawnieniami.

Klucz elektroniczny VERO CLIQ w systemie kontroli dostępu ma na display zamieszczoną buŸkę, która uśmiecha się jeśli włożymy klucz do zamka elektronicznego do którego mamy uprawnienia, jeśli uprawnień nie posiadamy buŸka zrobi smutną minkę .Na display jest również umieszczona ikonka wskazująca poziom naładowania baterii znajdującej się pod plastikową pokrywą klucza. Jedna minuta to czas w jakim należy wymienić baterię by nie stracić zaprogramowanych danych.

 • KLUCZ MECHANICZNY VERSO CLIQ

  Klucz mechaniczny VERSO CLIQ zastosowany w systemie Master – Key otwiera tylko wkładki mechaniczne.
  Z klucza mechanicznego nie ma możliwości sczytania zdarzeń.

 • KLUCZ ELEKTRONICZNY E1 VERSO CLIQ

  Klucz elektroniczny E1 VERSO CLIQ zastosowany w elektronicznej kontroli dostępu, otwiera wkładkę elektroniczną oraz mechaniczną.
  Posiada unikalny kod oraz zaprogramowaną informację, które wkładki może otwierać.
  Z klucza elektronicznego E1 nie ma możliwości sczytania zdarzeń.

 • KLUCZ ELEKTRONICZNY E2 VERSO CLIQ

  Klucz elektroniczny E1 VERSO CLIQ zastosowany w kontroli dostępu,
  otwiera wkładkę elektroniczną oraz mechaniczną.
  Posiada unikalny kod oraz poszerzoną pamięć ze strefą czasową – klucz nie tylko wie, którą wkładkę może otworzyć ale w jakich godzinach ma do niej dostęp.
  Z klucza elektronicznego można sczytać ostatnie 100 zdarzeń.

 • KLUCZ ELEKTRONICZNY E3 VERSO CLIQ

  Kluczem elektronicznym E3 zastosowanym w systemie kontroli dostępu przenosimy informacje z komputera do wkładki np. o zmianie dostępu. Kluczem elektronicznym E3 programujemy dostęp do wkładki i otwieramy tą wkładkę. Wszystkie informacje zapisane są na kluczu dlatego nie ma potrzeby usuwania nieaktualnych dostępów z wkładek.
  Chcąc sczytać historię zdarzeń z wkładki, wysyłamy informację do klucza elektronicznego E3 za pomocą programatora. Następnie wkładamy klucz do wkładki. Dane zawarte w elektronicznym zamku są bezpośrednio zapisane na kluczu. Klucz wkładamy do programatora łączymy się z komputerem i na ekranie pojawia się nam historia zdarzeń.