Verso Cliq

Verso Cliq

Elektroniczna kontrola dostępu

Kontrola dostępu VERSO CLIQ to nowoczesny elektroniczny system kontroli bez okablowania niemieckiej firmy IKON.

IKON VERSO CLIQ to idealne rozwiązanie dla systemów Master Key w których zmieniają się często dostępy lub jest duża rotacja osób korzystających z systemu.

W systemie Masterkey VERSO CLIQ można łączyć wkładki elektroniczne z mechanicznymi. Istnieje możliwość zastosowania szerokiej gamy produktów: wkładki, wkładki z gałką, półwkładki, kłódki, cylindry, zamki nawierzchniowe, zamki z łańcuchem lub bez, zamki do szafek i inne zamki antywłamaniowe.

Nowością jest umieszczenie baterii w kluczu elektronicznym (klucz elektroniczny na baterię), co zapewnia że zamki elektroniczne działają w temperaturach od minus 20 do plus 85 stopni C. Żywotność baterii do 2 lat lub 20 000 cykli otwarć. Innowacją jest również elektroniczna kontrola dostępu w kłódkach. Elektroniczne kłódki VERSO CLIQ występują z pałąkami różnej wielkości. Oprogramowanie VERSO CLIQ pozwala na sczytanie do 750 ostatnich zdarzeń z elektronicznego klucza i elektronicznej wkładki.

Za pomocą programatora mamy możliwość dokonania szybkich zmian dostępu wejścia w systemie Master-key bez konieczności wymiany wkładek i kluczy, oszczędzając jednocześnie czas i koszty. Wkładka elektroniczna VERSO CLIQ jest montowana w drzwiach podobnie jak standardowa wkładka mechaniczna i nie wymaga okablowania budynku. Modułowa budowa wkładki umożliwia dopasowanie jej długości do każdej grubości drzwi.

Elektroniczne systemy kontroli dostępu VERSO CLIQ mogą być również stosowane jako ZAMKI HOTELOWE.

W tym przypadku wkładka elektroniczna VERSO CLIQ zastępuje elektroniczny ZAMEK HOTELOWY. System zabezpieczenia pokoi hotelowych w postaci wkładki elektronicznej VERSO CLIQ jest stosowany wtedy, gdy nie ma możliwości technicznych zamontowania typowego elektronicznego zamka (okucia) lub ze względów estetycznych gdy w drzwiach są zamontowane zabytkowe , antyczne okucia lub drzwi, nadające im szczególny, charakterystyczny dla wystroju pomieszczeń hotelowych wygląd.

Zamek elektroniczny VERSO CLIQ skutecznie zabezpiecza również mieszkania i domy prywatne.