Programator

Programator z oprogramowaniem zarządzającym systemem

Elektroniczna kontrola dostępu VERSO CLIQ umożliwia dokonywanie szybkich zmian dostępu we wkładce elektronicznej (także w innych produktach zastosowanych w systemie Masterkey takich jak: kłódka, wkładka z gałką, półwkładka, cylinder, zamek meblowy).

W elektronicznym systemie Master Key nie ma potrzeby stałego określana dostępu klucza do wkładki, dostęp można zmieniać w zależności od potrzeb Klienta. Kontrola dostępu VERSO CLIQ może być zastosowana jako zamki hotelowe.Klucz elektroniczny można zaprogramować na dowolny czas np. dobę hotelową.. System Master-key VERSO CLIQ korzysta z programatora, który przenosi dane z komputera do klucza programującego o zmianach w dostępach wkładek.

Klucz elektroniczny “programujący” VERSO CLIQ służy do przenoszenia informacji do wkładek elektronicznych. Oprogramowanie daje możliwość sczytania z wkładki historii zdarzeń. Informacja o tym, z której wkładki należy sczytać dane jest przenoszona do klucza programującego VERSO CLIQ. Klucz ten wkładamy do wkładki a następnie do programatora. Informacje o tym, kto kiedy otwierał dana wkładkę albo próbował ją otworzyć wracają do oprogramowania i z niego możemy wydrukować listę zdarzeń. Za pomocą programatora przenosimy informację do klucza elektronicznego VERSO CLIQ jaki jest termin jego ważności (w jakim terminie klucz będzie otwierał wkładki np. od 2 listopada 2004 do 15 stycznia 2005 albo w przypadku klucza E2 możemy mu przypisać okres w którym ma otworzyć dane wkładki np. od 2 listopada 2004 do 20 stycznia 2005 od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 16.00) .

Wkładka elektroniczna VERSO CLIQ stanowi idealne zabezpieczenie mechaniczno- elektroniczne drzwi w mieszkaniu, firmie i Hotelu.